"Gogetlinks169983"
Солодощі

Які солодощі можна давати дитині?

Солодощі можуть бути здоровими. Забороняти дитині їсти солодке не варто, але варто переконатися, що це не порожні калорії та що продукти, які їсть малюк, корисні.

Перші «солодкості», тобто фруктові соки та пюре, можна вводити до раціону дитини вже у 4-6-місячному віці.

Солодощі у дитячому раціоні – проблема. Це пов’язано з тим, що солодкий смак знайомий малюкові від початку, а до інших малюкові доводиться звикати. Якщо ми надто рано введемо в раціон дитини інші солодощі, у неї можуть виникнути проблеми із засвоєнням інших смаків.

Чи можна забороняти дитині солодке?

Заборонити дитині солодке – не найкраще рішення. Якщо ми категорично відмовляємо малюкові у солодкому, ми можемо переконати його, що це щось заборонене. А як відомо — заборонений плід найсмачніше. Так ми ризикуємо, що дитина буде їсти потай від нас. Це також може призвести до пізніших розладів харчової поведінки, тому що у дитини накопичуватиметься потяг до солодкого та почуття провини з цього приводу. Набагато розумніше влаштувати малюкові так званий «Солодкий день» — заздалегідь уточніть, що, наприклад, один-два рази на тиждень вони зможуть з’їсти корисні солодощі для дітей, батончик чи шоколадку. Однак важливо послідовно дотримуватись встановлених правил. Це виробить у дитини звичку обмежувати солодке.

Коли можна давати дитині солодощі?

Перші солодощі можна вводити до раціону малюка приблизно в 4-6-місячному віці. Якщо ми зробимо це зарано, то можемо призвести до того, що у нашої дитини виникнуть проблеми з прийняттям інших смаків. Солодощі — це приємний і знайомий дитині смак. Поки він не звикне до інших смакових варіантів їжі, краще не вводити до його раціону солодощі, щоб не заважати йому «перемикатися» на інші смаки.

Які солодощі підходять малюкові?

Натуральні пюре та фруктові соки – це солодощі, які можна вводити до раціону дитини з перших місяців життя. Солодкість фруктів повинна бути такою, яку найчастіше дають вашій дитині через вміст у них поживних речовин і вітамінів. На відміну від так улюбленого дітьми шоколаду такі солодощі не містять порожніх калорій. Коли малюку виповниться рік, у його раціон можна включити, наприклад, печиво та дріжджові коржики з фруктами.

Згодом до раціону малюка можна ввести темний шоколад з високим вмістом тертого какао. Морозиво теж досить низькокалорійне, а вершкове додатково містить кальцій та вітаміни групи В.

  • Солодощі можуть бути дієтичними та корисними. Варто підсолодити себе вівсянку з фруктами та мигдалем.
  • Ви можете приготувати солодкі закуски у відповідному або дуже солодкому варіанті.
  • Апетит до солодкого збільшується при вживанні. Ви можете приборкати свою тягу до солодкого за допомогою м’яти та пряних спецій.
  • Солодощі сповнені цукру, жиру та консервантів. Дізнайтеся, чому солодощі все ще шкідливі для здоров’я.
  • Діти повинні мати обмежений доступ до солодощів. Дайте дітям свіжі та сушені фрукти.

About the author